עצים בצבעי עיפרון

C041 -Thumbnail

בקורס נלמד לצייר עצי ברוש, אלון ואורן ובנוסף נלמד כיצד לצייר שיח. נשתמש בגוונים שונים של ירוקים, חומים ועוד לקבלת מראה ריאליסטי. נלמד איך ליצור תחושה של אשכולות מבלי לצייר כל עלה ונפרד, ואיך ליצור תחושה תלת מימדית של 360 מעלות על ידי שימוש נכון באור וצל.

שיער בצבעי עיפרון

נלמד כיצד לצייר שיער בגוונים שונים, כיצד ליצור את תחושת הברק. נצייר באופן סכמטי ציור של תלתל וצמה. נצייר 4 תסרוקות שונות ונסכם את הקורס בציור תסרוקת משולבת המורכבת ממספר אלמנטים (שיער מדורג, קשירה ותלתל).

צבעי עיפרון על רקע שחור

בקורס נלמד על האופן שבו צבע בא לידי ביטוי כאשר אנו משתמשים בדף שחור. נצייר כוס זכוכית מלאה ונלמד כיצד ליצור את הברק, תחושת ההשתקפות הפריטים בתוך המשקה.

פרווה בצבעי עיפרון

בקורס נלמד טכניקות שונות לציור פרווה. תחילה נלמד מה מאפיין פרוות שונות. נלמד כיצד לצייר ולצבוע פרווה קצרה, פרווה ארוכה ופרווה דקה. בהמשך נצייר כלב בשיטת הגריד תוך התבוננות התצלום. בציור נשלב את כל אשר למדנו: חריטה עם הנוקדן, הקפדה על כיוון השיער, שימוש במבחר גוונים של צבעי עיפרון ויצירה של פרווה באורכים ועוביים שונים.

ורד בצבעי עיפרון

בקורס נצייר ציור ריאליסטי של ורד על ידי שימוש בטכניקות בסיסיות. תחילה נבחן תצלומים של אובייקטים שונים ונבין כיצד ניתן לחלק אותם לצורות בסיסיות. בהמשך נצייר סקיצה ראשונית של ורד תוך חלוקה של התצלום המקורי לצורות בסיסיות. לבסוף נצבע את הורד: עלי הכותרת, הגבעולים והעלים, תוך מתן דגשד על הגוונים השונים, תחושת האור והצל ומיזוג וחיבור של גוונים.

צבעי עיפרון למתחילים

קורס בסיס לציור בצבעי עיפרון, כאן תוכלו ללמוד טכניקות צביעה תוך היכרות עם תורת הצבעים. תכירו את חומרי העזר הנדרשים – סוגים שונים של צבעי עיפרון, דפים ועזרים נוספים. תרכשו כלים נוספים שיקלו עליכם בעתיד, ולבסוף תציירו ציור שיהווה תוצר סופי ומסכם לידע שרכשתם. הקורס מתאים במיוחד למתחילים ולא נדרש ידע או ניסיון קודם בצבעי עיפרון.

פורטרט בצבעי עיפרון

בקורס ציור פורטרט בצבעי עיפרון תלמדו כיצד למקד את ההתבוננות שלכם בדמות מתוך תצלום ולהבחין בגוונים השונים של עור הפנים, העיניים, השפתיים, השיער ועוד. במקביל תכירו את חומרי העזר הנדרשים ותרכשו כלים נוספים שיקלו עליכם לצייר בהמשך. לקראת סיום הקורס תציירו ציור שיהווה תוצר סופי ומסכם לידע שרכשתם. הקורס מתאים למתחילים ולא נדרש ידע או ניסיון קודם בצבעי עיפרון.

עיניים בצבעי עיפרון

בקורס בסיס לציור עיניים בצבעי עיפרון, נבחן צורות עיניים שונות ונלמד על המבנה הבסיסי שלהן. נתמקד במראה ובצבעוניות של הקשתית, גוון לובן העין, ההשתקפויות בתוך העין, העפעפיים והריסים. בהמשך נתרגל ציור קשתית בשילוב צבעי עיפרון בגוונים שונים. נלמד כיצד לצייר עין ראליסטית מהחזית ונשתמש בצבעי העיפרון ולבסוף נצייר עין בפרופיל. הקורס מתאים למתחילים ולא נדרש ידע או ניסיון קודם בצבעי עיפרון.