עריכת תמונה ב-Procreate (בקרוב!)

C044 - Coming Soon

בקורס זה נלמד כיצד ניתן לקחת תמונה/תמונות ובעזרת מניפולציות שונות באפליקציית פרוקריאייט ליצור תמונה חדשה. נלמד איך להוסיף פרטים לתמונה קיימת וכיצד ליצור תמונה חדשה על ידי שילוב מספר תמונות.

שפתיים בצבעי שמן

C050 - Thumbnail

בקורס נלמד איך לצייר שפתיים מזוויות שונות: מהחזית, חצי פרופי ופרופיל. תחילה נלמד על מאפיינים שונים של שפתיים. לאחר מכן נלמד לרשום שפתיים מזוויות שונות. לבסוף נצבע 2 ציורים של שפתיים: שפתיים סגורות ושפתיים מחייכות החושפות שיניים.

עצים בצבעי עיפרון

C041 -Thumbnail

בקורס נלמד לצייר עצי ברוש, אלון ואורן ובנוסף נלמד כיצד לצייר שיח. נשתמש בגוונים שונים של ירוקים, חומים ועוד לקבלת מראה ריאליסטי. נלמד איך ליצור תחושה של אשכולות מבלי לצייר כל עלה ונפרד, ואיך ליצור תחושה תלת מימדית של 360 מעלות על ידי שימוש נכון באור וצל.

רישום ידיים בעיפרון

C031 - Thumbnail

בקורס נלמד על מבנה של ידיים. נכיר את הפרופורציות המאפיינות כף יד ועל מה חשוב לשים דגש. נבצע רישום בסיסי של כפות ידיים ממספר זויות שונות. לבסוף נצייר כף יד מהתחלה ועד הסוף.

פורטרט בצבעי מים

C038 - Thumbnail

בקורס נלמד כיצד לצייר פורטרט בצבעי מים. תחילה נלמד כיצד לרשום פורטרט תוך הקפדה על הפרופורציות של חלקי הפנים. בהמשך נצייר רישום נוסף של פורטרט עם ראש מוטה. בהמשך הקורס נלמד כיצד ליצור גווני גוף שונים בצבעי מים. לבסוף, נצבע את הפורטרט שרשמנו (צביעת העיניים, האף, הפה, האוזניים והשפתיים).

אפקטים מיוחדים ב-Procreate

בקורס נלמד על אפקטים וכלים שונים שאפליקציית פרוקריאאיט מאפשרת וכיצד ניתן להשתמש בהם בציורים שונים. תחילה נלמד על היכולת לשחק בצבע, נכיר מונחים כמו, גוון, רוויה ובהירות וכיצד ניתן לשלוט עליהם. בהמשך נלמד כיצד ניתן בעזרת טשטוש/יציאה פוקוס ליצור תחושה של תנועה או מיקוד/הוצאה מפוקוס של אלמנט מסויים. נלמד כיצד לעשות מניפולציות שונות על ציור כמו שליטה על עוצמת האור, מרקם ואפקטים נוספים. את הקורס נחתום בציור פרוייקט של סירה על רקע נוף מדברי בו נשתמש בכלים שלמדנו.

שיער בצבעי עיפרון

נלמד כיצד לצייר שיער בגוונים שונים, כיצד ליצור את תחושת הברק. נצייר באופן סכמטי ציור של תלתל וצמה. נצייר 4 תסרוקות שונות ונסכם את הקורס בציור תסרוקת משולבת המורכבת ממספר אלמנטים (שיער מדורג, קשירה ותלתל).

רישום פרספקטיבה בעיפרון

בקורס נכיר מונחים בסיסים של פרפסקטיבה כמו למשל קו האופק ונקודת מגוז. במהלך הקורס נצייר שני ציורים תוך שימוש בנקודת מגוז אחת. בציור הראשון יהיה ציור נוף של כביש בסביבה כפרית. בציור השני נצייר נוף אורבני ממבט עילי.

טבע דומם בצבעי שמן

בקורס נלמד כיצד לצייר ציור טבע דומם על ידי שימוש בטכניקת הגריד. תחילה נשתמש בצבע אקריליק כשכבת בסיס לציור, השימוש באקריליק "יקפיץ" את ההבדלים בין האזורים הבהירים והכהים בציור. בהמשך נצבע את האובייקטים בציור תוך הנחה ראשונית של הגוונים השונים ולבסוף נמזג ונחבר אותם לקבלת ציור ריאליסטי.

פרפרים בצבעי מים

בקורס נלמד כיצד לצייר פרפרים בצבעי מים, נשתמש בתכונות הסימטריה המאפיינות את הפרפר, בצורות המיוחדות שעל כנפיו ועוד.