תאורת רחוב בצבעי מים

C023 - Thumbnail

בקורס זה נלמד כיצד ליצור אפקט של אור על ידי שימוש בצבעי מים. נתחיל את הקורס ברישום בעיפרון של הציור: עמודי תאורת רחוב מסוגננים, נוף, מדרחוב וגדר. נמשיך בצביעת הפנסים תוך יצירת אפקט ה"הילה" הנוצרת מהאור תוך הקפדה על שילוב גוונים נכונים, טשטושם ומיזוגם. בהמשך נצבע את עמודי התוארה ונסיים בציור הגדר והמדרחוב.

פורטרט ב-Procreate

C027 - Thumbnail

בקורס זה נלמד לצייר פורטרט של אישה אפריקאית בגווני שחור לבן. תחילה נערוך את התמונה ואת הקנבס כך שיתאים לעבודה בטכניקת הרשת (גריד). בהמשך, תוך התבוננות בדמות ושימוש בקוי העזר נרשום את קוי המתאר של הדמות. נדגום מתוך התצלום מספר גוונים ונצבע בשכבת בסיס את הפנים והגוף. בהמשך, נדייק את קווי המתאר של הפנים תוך הקפדה על אזורים מוארים ומוצלים בתצלום. את הציור נסיים תוך צביעה של מטפחת הראש של הדמות, הקפדה על הקפלים וההדפס של המטפחת וצביעת הרקע להדגשת הדמות.

פרווה בצבעי עיפרון

C028 - Thumbnail

בקורס נלמד טכניקות שונות לציור פרווה. תחילה נלמד מה מאפיין פרוות שונות. נלמד כיצד לצייר ולצבוע פרווה קצרה, פרווה ארוכה ופרווה דקה. בהמשך נצייר כלב בשיטת הגריד תוך התבוננות התצלום. בציור נשלב את כל אשר למדנו: חריטה עם הנוקדן, הקפדה על כיוון השיער, שימוש במבחר גוונים של צבעי עיפרון ויצירה של פרווה באורכים ועוביים שונים.

רישום קפלים בעיפרון

C022 - Thumbnail

בקורס זה נלמד טכניקות לרישום בעיפרון של סוגי קפלים שונים. תחילה, נתבונן בתצלומים שונים של קפלים ונלמד מה מאפיין את הקפלים ( סוג הבד, תונה, קשירה ועוד). בהמשך נתרגל ב-3 תרגולים שונים רישום של סוגי קפלים שונים: קפלים רפויים (עדינים), קפלי ג'ינס וקפלי שרוול. בפרוייקט המסכם נצייר רגליים של חייל תוך הקפדה על רישום קפלי המכנס וקפלי הנעליים.

חתול בצבעי שמן

C019 - Thumbnail

בקורס זה נצייר ציור של חתול בצבעי שמן. תחילה, תוך התבוננות בתצלום נבחר נרשום את קווי המתאר של החתול. בהמשך נתמקד בפנים, בצביעת העיניים והנחת שכבה ראשונית של צבע. נמשיך בציור שאר חקי החתול תוך עבודה בשכבות לקבלת מראה ריאליסטי של פרווה. לבסוף נצבע את הרקע בגוון כחול-סגלגל שיבליט את החתול.

צבעי מים בשילוב עט

C024 - Thumbnail

בקורס נצייר 4 ציורים פשוטים וקלילים בטכניקה בה נשלב צבעי מים ביחד עם עט. עבור כל אחד מהציורים תחילה נתחיל ברישום סקיצה בסיסית של קוי המתאר, לאחר מכן נעבור על הסקיצה עם עט ולבסוף ניתן "חיים" לציור על ידי צביעה בצבעי מים.

סכיני ציירים בצבעי שמן

C020 - Thumbnail

בקורס זה נלמד לצייר בצבעי שמן על ידי שימוש בסכיני ציירים. תחילה נבחן סוגים שונים של סכיני ציירים והשימושים האפשריים בהם. לאחר מכן נתחיל בציור הראשון - מפרשית בלב ים. תחילה נצייר בשכבה ראשונה את השמיים והגלים, לאחר מכן בשכבה נוספת, את המפרשית וההשתקופת שלה במים. בציור השני נצייר אגרטל זכוכית עם פרחים. על ידי שימוש בסכיני הציירים ניצור את תחושה של הברק והגבעולים הנמצאים בתוך האגרטל ולאחר מכן את ציור הפרחים. בציור האחרון נצייר פרופיל של אישה, ציור זה יתחלק למספר שלבים ונשלב בו שימוש במכחולים וסכיני הציירים.

ורד בצבעי עיפרון

C005 - Thumbnail

בקורס נצייר ציור ריאליסטי של ורד על ידי שימוש בטכניקות בסיסיות. תחילה נבחן תצלומים של אובייקטים שונים ונבין כיצד ניתן לחלק אותם לצורות בסיסיות. בהמשך נצייר סקיצה ראשונית של ורד תוך חלוקה של התצלום המקורי לצורות בסיסיות. לבסוף נצבע את הורד: עלי הכותרת, הגבעולים והעלים, תוך מתן דגשד על הגוונים השונים, תחושת האור והצל ומיזוג וחיבור של גוונים.

מברשות אקריליק ב-Procreate

C014 - Thumbnail

בקורס זה נלמד לצייר ציורים דיגיטלים על ידי שימוש במברשות המדמות צבעי אקריליק. תחילה נלמד כיצד ליצור מרקם של קנבס אשר ישמש כרקע לציור. בהמשך נתרגל שימוש במברשות אקריליק על ידי שתי טכניקות שונות. לבסוף נצייר ציור של פרח הלוטוס: נרשום סקיצה של הפרח, נשתמש בצבעי בסיס ולבסוף נוסיף גוונים נוספים לקבלת תחושה ריאליסטית.

ציפור אדום החזה בצבעי מים

C011 - Thumbnail

בקורס זה נצייר ציור של ציפור אדום החזה תוך התבוננות בתצלום. תחילה נרשום סקיצה ראשונית של התצלום ולאחר מכן נעתיק אותה לקנבס. בהמשך נצבע את הרקע באופן מופשט בטכניקה של "רטוב על רטוב". נצבע את הענפים במספר שכבות על מנת לתת תחושה ריאליסטית ונפחית. לבסוף, נצבע את ציפור אדום החזה: שכבת צבע בסיס, צביע וציור של הנוצות, העיניים, המקור ועוד.