רישום בעיפרון בטכניקת גריד

בקורס זה נלמד כיצד להשתמש בטכניקת גריד (רשת). נתחיל בציור פשוט של קווי מתאר של אגס על ידי חלוקת רשת מינימלית של הדף והתצלום. בהמשך נצייר את קווי המתאר של עגבניה ובעזרת הרשת נגדיל את התצלום המקורי תוך שמירה על פרופורציות מדויקות. את הקורס נחתום בציור של דלעת. נעתיק את קווי המתאר של הדלת ונסמן אזורים חשובים (נקודות אור ואזורים מוצלים), לאחר מכן נמשיך בצביעה של הדלעת תוך שימוש במגוון עפרונות רישום ושמירה על מעבר עדין בין הגוונים. לבסוף, נצבע את הרקע והשולחן עליו מונחת הדלעת.

צבעי מים למתחילים

בקורס צבעי מים למתחילים נלמד את הבסיס והיסודות לציור בצבעי מים. תחילה, נכיר את הציוד והחומרים השונים בהם משתמשים: סוגים ואיכויות שונות של צבעי מים, מכחולים שונים והשימושים בהם, דפי הציור ועזרים נוספים. בהמשך נלמד על עולם הצבעים, נכיר את צבעי היסוד והצבעים המשלימים, נלמד על מעגל הצבעים ולאחר מכן ניצור קטלוג צבעים שישמש בהמשך כדף עזר. במהלך הקורס נתרגל טכניקות בסיסיות בצבעי מים: ציור רטוב על יבש ורטוב על רטוב וההבדלים בינהם, שליטה ברמת השקיפות, עבודה עם מסקינג פלויד ועוד. לבסוף, נצייר ציור ריאליסטי תוך שימוש בכל הטכניקות שנלמדו במהלך הקורס.

צבעי עיפרון למתחילים

קורס בסיס לציור בצבעי עיפרון, כאן תוכלו ללמוד טכניקות צביעה תוך היכרות עם תורת הצבעים. תכירו את חומרי העזר הנדרשים – סוגים שונים של צבעי עיפרון, דפים ועזרים נוספים. תרכשו כלים נוספים שיקלו עליכם בעתיד, ולבסוף תציירו ציור שיהווה תוצר סופי ומסכם לידע שרכשתם. הקורס מתאים במיוחד למתחילים ולא נדרש ידע או ניסיון קודם בצבעי עיפרון.

טכניקות בצבעי מים

בקורס נלמד מספר טכניקות בסיסיות בציור בצבעי מים. תחילה נכיר את הציוד והחומרים בהם נשתמש במהלך הקורס. לאחר מכן נלמד מספר טכניקות שונות לציור מופשט: טכניקת "רטוב על רטוב" ו"רטוב על יבש", שימוש במאסקינג פלואיד, מלח וספוגיות ליצירת אפקטים שונים. נלמד לצייר ציורי נוף פשוטים ויפים על ידי מיזוג גוונים ושילוב הצבע השחור בציור. נמשיך בציור של טווס - נלמד כיצד לשלב ציור פיגורטיבי וריאליסטי יותר (הטווס) בשילוב עם ציור מופשט (הזנב), נכיר גם טכניקה מיוחד לציור הנוצות של הטווס באופן מופשט. לבסוף, נסיים את הקורס בציור נוף תוך שימוש בטכניקה של השתקפות.

צבעי שמן למתחילים

בקורס זה נלמד על הבסיס והיסודות בציור בצבעי שמן. תחילה נכיר את הציוד והאביזרים השונים: צבעי השמן, המכחולים, משטחי העבודה ועזרים נוספים. לאחר מכן נלמד מונחים בסיסים: צבעי יסוד, צבעים משלימים וצבעים חמים וקרים. בהמשך, נתעמק בעולם הצבעים תוך ציור קטלוג צבעים אשר מתבסס על צבע אחד. נמשיך ונתרגל שליטה בשקיפות על ידי דילול הצבע ולאחר מכן נתרגל מיזוג ומעבר חלק בין גוונים שונים. את הקורס נסיים בציור פרוייקט: פרח ציפור גן עדן. נלמד כיצד להכין סקיצה ראשונית ולאחר מכן נצייר את הפרח והרקע עד לקבלת ציור ראשון בצבעי שמן.

Procreate למתחילים חלק א'

למדו לצייר ציורים דיגיטלים באפליקציית Procreate, האפליקציה המובילה בעולם לציורים דיגיטלים. בקורס נכיר את העולם הדיגיטלי ומה ניתן לעשות בו. נלמד על האפליקצייה: יצירה, שכפול ואיחוד פרוייקטים, סוגיי ציורים ודפים שונים שניתן ליצור, קיצורים מגניבים ועוד. נצלול לתוך עולם הציור הדיגיטלי: סוגי צבעים, מברשות, שכבות, מסיכות. לבסוף, ניצור פרוייקט ראשון ביחד – ציור זברה.

Procreate למתחילים חלק ב'

C006 - Thumbnail

בקורס נמשיך ללמוד ולהתעמק באפליקציית פרוקריאייט. תחילה נעשה רענון קצר על השימוש באפליקציה ובעיפרון. לאחר מכן נכיר כלים נוספים שהאפליקציה מאפשרת לנו, כמו הטרייסינג (העתקה), גריד, קוויק מניו (Quick Menu) ודרווינג גייד (Drawing Guide). בנוסף, נלמד על מונחים מקצועיים מעולם הציור כמו:הצללות, הדגשות, גווני ביניים פרספקטיבה ונקודת מגוז. לבסוף, ניישם את כל מה שלמדנו על ידי ציור מדברי שיתחלק למספר שלבים: רישום הסקיצה, צביעה ראשונית ולאחר מכן הוספה של גוונים נוספים (הצללות, הדגשות ומריחה).

רישום בעיפרון למתחילים

בקורס רישום בעיפרון למתחילים תלמדו את העקרונות הבסיסיים לציור בטכניקה זו. נתחיל בסקירת החומרים איתם נעבוד כגון סוגי העפרונות, הניירות ועזרים נוספים. נתמקד בעבודה עם העפרונות ונלמד טכניקות רישום שונות. בהמשך נצייר שלושה ציורים: ציור טיפות, ציור בלון וציור כוס זכוכית. באמצעותם נשפר את המיומנות על האחיזה בעיפרון, השליטה על עוצמת הלחיצה ועל מעברים חלקים בין גוון לגוון.