רישום ידיים בעיפרון (בקרוב!)

C031- Coming Soon

בקורס נלמד על מבנה של ידיים. נכיר את הפרופורציות המאפיינות כף יד ועל מה חשוב לשים דגש. נבצע רישום בסיסי של כפות ידיים ממספר זויות שונות. לבסוף נצייר כף יד מהתחלה ועד הסוף.

פורטרט בצבעי מים

C038 - Thumbnail

בקורס נלמד כיצד לצייר פורטרט בצבעי מים. תחילה נלמד כיצד לרשום פורטרט תוך הקפדה על הפרופורציות של חלקי הפנים. בהמשך נצייר רישום נוסף של פורטרט עם ראש מוטה. בהמשך הקורס נלמד כיצד ליצור גווני גוף שונים בצבעי מים. לבסוף, נצבע את הפורטרט שרשמנו (צביעת העיניים, האף, הפה, האוזניים והשפתיים).

אפקטים מיוחדים ב-Procreate

C026 - Thumbnail

בקורס נלמד על אפקטים וכלים שונים שאפליקציית פרוקריאאיט מאפשרת וכיצד ניתן להשתמש בהם בציורים שונים. תחילה נלמד על היכולת לשחק בצבע, נכיר מונחים כמו, גוון, רוויה ובהירות וכיצד ניתן לשלוט עליהם. בהמשך נלמד כיצד ניתן בעזרת טשטוש/יציאה פוקוס ליצור תחושה של תנועה או מיקוד/הוצאה מפוקוס של אלמנט מסויים. נלמד כיצד לעשות מניפולציות שונות על ציור כמו שליטה על עוצמת האור, מרקם ואפקטים נוספים. את הקורס נחתום בציור פרוייקט של סירה על רקע נוף מדברי בו נשתמש בכלים שלמדנו.

שיער בצבעי עיפרון

C030 - Thumbnail

נלמד כיצד לצייר שיער בגוונים שונים, כיצד ליצור את תחושת הברק. נצייר באופן סכמטי ציור של תלתל וצמה. נצייר 4 תסרוקות שונות ונסכם את הקורס בציור תסרוקת משולבת המורכבת ממספר אלמנטים (שיער מדורג, קשירה ותלתל).

רישום פרספקטיבה בעיפרון

C032 - Thumbnail

בקורס נכיר מונחים בסיסים של פרפסקטיבה כמו למשל קו האופק ונקודת מגוז. במהלך הקורס נצייר שני ציורים תוך שימוש בנקודת מגוז אחת. בציור הראשון יהיה ציור נוף של כביש בסביבה כפרית. בציור השני נצייר נוף אורבני ממבט עילי.

טבע דומם בצבעי שמן

C018 - Thumbnail

בקורס נלמד כיצד לצייר ציור טבע דומם על ידי שימוש בטכניקת הגריד. תחילה נשתמש בצבע אקריליק כשכבת בסיס לציור, השימוש באקריליק "יקפיץ" את ההבדלים בין האזורים הבהירים והכהים בציור. בהמשך נצבע את האובייקטים בציור תוך הנחה ראשונית של הגוונים השונים ולבסוף נמזג ונחבר אותם לקבלת ציור ריאליסטי.

פרפרים בצבעי מים

C025 - Thumbnail

בקורס נלמד כיצד לצייר פרפרים בצבעי מים, נשתמש בתכונות הסימטריה המאפיינות את הפרפר, בצורות המיוחדות שעל כנפיו ועוד.

צבעי עיפרון על רקע שחור

C029 - Thumbnail

בקורס נלמד על האופן שבו צבע בא לידי ביטוי כאשר אנו משתמשים בדף שחור. נצייר כוס זכוכית מלאה ונלמד כיצד ליצור את הברק, תחושת ההשתקפות הפריטים בתוך המשקה.

רישום קמטים בעיפרון

C021 - Thumbnail

בקורס נתרגל 3 ציורים של קמטים בבעלי חיים ובבני אדם, נתרגל ביחד קמטים בכף רגל של תינוק, פנים של קשישה, וקמטי עור של חרדון. את הפרוייקט נסכם בציור קמטים של פיל.

אגרטל זהב בצבעי שמן

C035 - Thumbnail

בקורס זה נלמד מהם הגוונים המתאימים לציור זהב על ידי ציור אגרטל זהב. נבחין בגווני האור והצל, אפקט הברק המאפיין את הזהב ובנוסף נצייר פרחים באופן מופשט.