עריכת תמונה ב-Procreate (בקרוב!)

C044 - Coming Soon

בקורס זה נלמד כיצד ניתן לקחת תמונה/תמונות ובעזרת מניפולציות שונות באפליקציית פרוקריאייט ליצור תמונה חדשה. נלמד איך להוסיף פרטים לתמונה קיימת וכיצד ליצור תמונה חדשה על ידי שילוב מספר תמונות.

אפקטים מיוחדים ב-Procreate

בקורס נלמד על אפקטים וכלים שונים שאפליקציית פרוקריאאיט מאפשרת וכיצד ניתן להשתמש בהם בציורים שונים. תחילה נלמד על היכולת לשחק בצבע, נכיר מונחים כמו, גוון, רוויה ובהירות וכיצד ניתן לשלוט עליהם. בהמשך נלמד כיצד ניתן בעזרת טשטוש/יציאה פוקוס ליצור תחושה של תנועה או מיקוד/הוצאה מפוקוס של אלמנט מסויים. נלמד כיצד לעשות מניפולציות שונות על ציור כמו שליטה על עוצמת האור, מרקם ואפקטים נוספים. את הקורס נחתום בציור פרוייקט של סירה על רקע נוף מדברי בו נשתמש בכלים שלמדנו.

פורטרט ב-Procreate

בקורס זה נלמד לצייר פורטרט של אישה אפריקאית בגווני שחור לבן. תחילה נערוך את התמונה ואת הקנבס כך שיתאים לעבודה בטכניקת הרשת (גריד). בהמשך, תוך התבוננות בדמות ושימוש בקוי העזר נרשום את קוי המתאר של הדמות. נדגום מתוך התצלום מספר גוונים ונצבע בשכבת בסיס את הפנים והגוף. בהמשך, נדייק את קווי המתאר של הפנים תוך הקפדה על אזורים מוארים ומוצלים בתצלום. את הציור נסיים תוך צביעה של מטפחת הראש של הדמות, הקפדה על הקפלים וההדפס של המטפחת וצביעת הרקע להדגשת הדמות.

מברשות אקריליק ב-Procreate

בקורס זה נלמד לצייר ציורים דיגיטלים על ידי שימוש במברשות המדמות צבעי אקריליק. תחילה נלמד כיצד ליצור מרקם של קנבס אשר ישמש כרקע לציור. בהמשך נתרגל שימוש במברשות אקריליק על ידי שתי טכניקות שונות. לבסוף נצייר ציור של פרח הלוטוס: נרשום סקיצה של הפרח, נשתמש בצבעי בסיס ולבסוף נוסיף גוונים נוספים לקבלת תחושה ריאליסטית.

ציור כלבים ב-Procreate

בקורס זה נלמד כיצד לצייר כלבים על ידי שימוש באפליקציית Procreate. במהלך הקורס נלמד על המאפיינים של הפרווה, העיניים והאף של כלבים שונים. נתרגל ציור סוגים שונים של פרווה בשחור לבן ובצבע. נצייר עיין ריאליסטית של כלב על ידי שימוש בשיטת הגריד פעם אחת על ישי

מנדלות ב-Procreate

קורס ציור מנדלות באפליקציית הציור הדיגיטלי המובילה בעולם.

Procreate למתחילים חלק א'

למדו לצייר ציורים דיגיטלים באפליקציית Procreate, האפליקציה המובילה בעולם לציורים דיגיטלים. בקורס נכיר את העולם הדיגיטלי ומה ניתן לעשות בו. נלמד על האפליקצייה: יצירה, שכפול ואיחוד פרוייקטים, סוגיי ציורים ודפים שונים שניתן ליצור, קיצורים מגניבים ועוד. נצלול לתוך עולם הציור הדיגיטלי: סוגי צבעים, מברשות, שכבות, מסיכות. לבסוף, ניצור פרוייקט ראשון ביחד – ציור זברה.

Procreate למתחילים חלק ב'

C006 - Thumbnail

בקורס נמשיך ללמוד ולהתעמק באפליקציית פרוקריאייט. תחילה נעשה רענון קצר על השימוש באפליקציה ובעיפרון. לאחר מכן נכיר כלים נוספים שהאפליקציה מאפשרת לנו, כמו הטרייסינג (העתקה), גריד, קוויק מניו (Quick Menu) ודרווינג גייד (Drawing Guide). בנוסף, נלמד על מונחים מקצועיים מעולם הציור כמו:הצללות, הדגשות, גווני ביניים פרספקטיבה ונקודת מגוז. לבסוף, ניישם את כל מה שלמדנו על ידי ציור מדברי שיתחלק למספר שלבים: רישום הסקיצה, צביעה ראשונית ולאחר מכן הוספה של גוונים נוספים (הצללות, הדגשות ומריחה).